Venus Legacy

Venus Legacy jest innowacyjnym urządzeniem pozwalającym wykonać bezpieczne i bezbolesne zabiegi nieinwazyjnego zmniejszania obwodu ciała, redukcji cellulitu, bardzo skutecznego ujędrniania skóry oraz wygładzania zmarszczek. Za pomocą urządzenia Venus Legacy możemy wykonać zabiegi w okolicy twarzy oraz ciała. Cztery rodzaje głowic oraz zastosowanie rewolucyjnej technologii 4D pozwala na uzyskanie rewelacyjnych oraz długotrwałych wyników bez okresu rekonwalescencji.

 

Główne zastosowanie urządzenia Venus Legacy:

 

 

Co oznacza technologia 4D?

 

Jak wygląda zabieg?

Jest to zabieg bezbolesny, który równocześnie relaksuje. Odczucia, które nam towarzyszą  podczas zabiegu to intensywne, ale przyjemne ciepło połączone z lekkim zasysaniem. Aplikator jest przykładany do powierzchni skóry i okrężnymi ruchami wykonywany jest przyjemny masaż. Termiczne sprzężenie zwrotne, które zostało zastosowane w tym urządzeniu pozwala operatorowi na ciągłą kontrolę temperatury, która jest indywidualnie dostosowywana dla każdego pacjenta.

 

Ile zabiegów muszę wykonać?

Ilość zabiegów jest uzależniona od oczekiwań pacjenta oraz od stanu jego skóry. Efekt zabiegowy jest widoczny już po pierwszym razie i zwiększa się w miarę wykonywania kolejnych zabiegów. Najlepsze rezultaty widać po 3 miesiącach od zakończenia serii zabiegów. Zaleca się stosowanie 6-8 zabiegów na jedną partię ciała wykonywanych co tydzień oraz wykonywanie zabiegów podtrzymujących rezultaty co 3-6 miesięcy.

 

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 

Schorzenia i leki w przypadku których wykonując zabieg należy zachować szczególne środki ostrożności: