Kriolipoliza Clatuu

Clatuu

 

 

 

Kriolipoliza CLATUU  jest najnowszą, sprawdzoną technologią zaprojektowaną do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury. Trwale niszczy komórki tłuszczowe, a efekty utrzymują się bardzo długo. Kriolipoliza w swojej skuteczności bywa porównywana z klasycznymi zabiegami liposukcji. Działanie urządzenia opiera się na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych i ich rozpadzie pod wpływem odpowiednio niskiej temperatury.
 

Technologia chłodzenia 360°


Aplikatory dostarczają energii chłodzącej z zaawansowanymi możliwościami ssącymi, w celu uzyskania dokładnego i równomiernego pokrycia obszaru poddawanego zabiegowi.

 

 

 

Innowacyjne udoskonalenia
Udoskonalony aplikator daje więcej możliwości dzięki lepszej sile ssania i specjalnej konstrukcji. Dzięki tym ulepszeniom aplikator z łatwością pokrywa większe obszary ciała i dociera do trudno dostępnych miejsc.

 

Mechanizm
Trend polegający na podgrzewaniu i roztapianiu stosowany w zabiegach nieinwazyjnych został postawiony w opozycji do podejścia polegającego na chłodzeniu i wymrażaniu, jako sposobie na pozbycie się niechcianego tłuszczu. Badania naukowe dowodzą, ze dostarczenie energii chłodzącej o temperaturze -9°C do podskórnej warstwy tłuszczu wywołuje apoptoze. Udowodniono, że apoptoza programuje śmierć komórek, szczególnie w strukturach organizmów wielokomórkowych. Biochemiczne zmiany zachodzące podczas tego procesu prowadza do zmiany cech komórek tłuszczowych powodując ich naturalna śmierć i usuniecie z ciała.