Aquapure

 

AQUAPURE - hydropeeling z aktywnymi substancjami

Oczyszczanie i odmładzanie skóry podczas jednego zabiegu? Takie możliwości daje nowoczesne urządzenie AquaPure, które pomaga przeciwdziałać wielu problemom skóry, odżywia ją i poprawia jej elastyczność. Skóra wygląda świeżo i zdecydowanie młodziej. Efekty zabiegu są widoczne natychmiast, dlatego stosowany jest on często jako zabieg bankietowy.

 

Inteligentny System Pielęgnacji Twarzy AquaPure

AquaPure jest urządzeniem, które łączy działanie hydropeelingu próżniowego wraz z aplikacją substancji aktywnych. Jednocześnie z powierzchni skóry usuwane są martwe komórki oraz zanieczyszczenia i aplikowane substancje aktywne, dobrane indywidualnie do potrzeb skóry. Urządzenie posiada specjalne cztery głowice, które działają na skórę odmładzająco, oczyszczająco, nawilżająco i antyoksydacyjnie. AquaPure to szybki zabieg, który przynosi natychmiastowe efekty. Skóra staje się widocznie gładsza, jędrniejsza, nawilżona i rozświetlona. Trwa tylko 30 minut i przynosi rewelacyjne efekty. Nie zostawia na skórze śladów, dlatego można wykonywać go nawet przed wyjściem na ważne wydarzenie. To dlatego AquaPure jest nazywany zabiegiem bankietowym. Poprawia wygląd skóry, która znacznie lepiej się prezentuje, od razu można na nią nałożyć makijaż i wrócić do codziennych aktywności czy szykować się do wyjścia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Subtelny i stabilny proces elektroporacji 
Dzięki ELEKTROPORACJI otrzymujemy zwiększoną przepuszczalność preparatów aktywnych poprzez warstwę rogowa naskórka.
 
Wskazania do zabiegu i obszar działania
Zabieg może być wykonywany w przypadku wszystkich typów skóry, nawet najbardziej wrażliwych, cienkich, delikatnych.
 
 
Końcówki zabiegowe
Zaleta zabiegu jest wysoki poziom aseptyki a sam proces eksfoliacji jest łagodny i delikatny. Gwarantują to specjalne opatentowane jednorazowe końcówki , posiadające spiralny kształt oraz żebrowata i ścierną powierzchnia. Różny kształt i wielkość końcówek rozszerza możliwości specjalisty oraz pozwala dokonywać zabiegów nie tylko na twarzy, ale tez na ciele.
 
Głowice zabiegowe
 
 
Gama roztworów wodnych
 
 
 
Zdjęcia przed i po zabiegu